Legionowo

Szlak turystyczny Polski Walczącej jest przeznaczony dla piechurów i rowerzystów. Łącznie liczy 140 kilometrów. Znajduje się na nim 78 miejsc pamięci narodowej, 50 tablic opisujących wydarzenia historyczne i 80 tablic kierunkowych, które uzupełniają standardowe znakowanie. Szlak jest na obszarze powiatu legionowskiego. Podzielony jest na trzy trasy: czarną, czerwoną oraz zieloną. Każda z nich ma po kilkanaście kilometrów.

Na terenie samego Legionowa znajdują się:

  • miejski szlak niebieski,
  • miejski szlak zielony,
  • miejski szlak żółty.

Łącznie mają 31 kilometrów długości. Można na nich zwiedzić 28 miejsc pamięci. Można je pokonać pieszo lub rowerem. Natomiast szlak zielony jest odpowiedni nawet do spacerów z wózkiem dziecięcym.

Pora na zajęcia tenisowe!

Spektrum Sportu to jedyne miejsce w Legionowie, w którym można pograć w tenisa. Jeżeli jeszcze nie wiesz, czy będzie to odpowiednia rozrywka dla Ciebie, to możesz pójść na pierwsze zajęcia z trenerem całkowicie za darmo. Znajdują się tutaj dwa całoroczne korty tenisowe wykonane ze sztucznej trawy najwyższej jakości certyfikowanej prze ITF. Na kortach jest oświetlenie LED i lodówki. Ośrodek prowadzi zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz treningi grupowe dla dorosłym. Organizowane są również turnieje.

MCK Sport to sklep sportowy, w którym znajdziesz wszystko, co może się przydać osobie lubiącej aktywne spędzanie czasu. Możesz tutaj kupić na przykład strój narciarski (spodnie narciarskie damskie i kurtkę narciarską damską).

Znajdujesz się aktualnie w: