Łomianki

Przez Łomianki przebiega VeloMazovia, czyli sieć szlaków rowerowych w województwie mazowieckim. Została opracowana przez stowarzyszenie Zielone Mazowsze. Ta sieć łączy wszystkie najważniejsze ośrodki miejskie, tereny atrakcyjne turystycznie i przyrodniczo na Mazowszu. Podobne trasy istnieją już między innymi w: Holandii, Danii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwecji, Finlandii i Czechach. Przez Łomianki przebiega następująca trasa: Ujście rzeki Kamienna do Wisły – Solec nad Wisłą – Chotcza-Józefów–Józefów – Gniewoszów – Kozienice – Magnuszew – Czersk – Góra Kalwaria – Podłęcze – Ciszyca – Warszawa (Wał Zawadowski – Cypel Czerniakowski – nadbrzeże wiślane – Szlak Wisły – Park Młociński) – Łomianki – Kazuń – Grochale – Secymin Polski – Śladów – Kamion – Świniary – Radziwie – Soczewka – Nowy Duninów. Jej łączna długość to aż 302 km.

Ośrodki tenisowe w Łomiankach

Polecamy ośrodek tenisowy Frajda Łomianki, zlokalizowany przy ul Jeziornej 1a. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 23:00. Natomiast w sobotę i w niedzielę w godzinach od 7:00 do 22:30. Znajdują się tutaj cztery korty o nawierzchni ceglanej ze sztucznym oświetleniem. Jeden z nich jest całoroczny. Na zapleczu są: szatnie z prysznicami, kawiarnia oraz klub fitness. Prowadzone są kursy tenisa dla osób o różnym stopniu umiejętności.

MCK Sport- miejsce dla wielbicieli sportu

W tym sklepie sportowym będziesz mógł kupić między innymi gogle narciarskie oraz narty Fisher. Nasi pracownicy podpowiedzą Ci jak dobrać narty. Zapraszamy!

Znajdujesz się aktualnie w: