Konstancin- Jeziorna

Szlaki turystyczne w Konstancinie-Jeziornie łączą się na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i ul. Piłsudskiego. Można tam dotrzeć samochodem, jadąc ul. Piłsudskiego lub autobusami 700 (na żądanie) i 710. Trzeba wysiąść na przystanku Sienkiewicza. Szlak zielony biegnie przez Królewską Górę i Nowe Wierzbno. Następnie przez tereny Chojnowskiego Parku Krajobrazowego na południe. W okolicach Czarnowa zostawia Gminę Konstancin-Jeziorna i biegnie w stronę Zalesia Górnego, przez Lasy Chojnowskie, Ustanówek do Złotokłosu.

Łączna długość szlaku to aż 34 km, więc jest to trasa dla osób bardziej zaawansowanych o doskonałej kondycji. Przez Konstancin-Jeziorną, biegną jeszcze szlaki czarny, żółty, niebieski,

Gdzie można pograć w tenisa w Konstancin- Jeziornej?

Najlepszym miejscem do tego celu jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ulicy Piasta). Tenis stołowy to jedna z najbardziej popularnych gier sportowych. Jest to dyscyplina, która zaspokaja wszechstronne potrzeby ruchowe. Regularne treningi pomaga zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Zajęcia w ośrodku odbywają się od wtorku do czwartku w godz. 18.00-20.00. Koszty to: ok. 80 zł/mies. (2 razy w tygodniu); ok. 100 zł/mies. (3 razy w tygodniu); ok. 20 zł (wejście jednorazowe). Zajęcia odbywają się w hali sportowej GOSiR (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta).

Sklep sportowy MCK Sport

Znajdziesz tutaj bardzo duży wybór sprzętu i odzieży sportowej. To miejsce spodoba się w szczególności osobom, które lubią sporty zimowe. Można tutaj kupić między innymi:

  • narty Fischer,
  • kijki narciarskie,
  • odzież sportową,
  • inne akcesoria do sportów zimowych i letnich.
Znajdujesz się aktualnie w: